تبلیغات
.:: به سایت پسر ایرونی خوش آمدید ::. - حكمت الهی
نتایج بررسی‌ها نشان داده چنانچه افراد پیشانی خود را بیش از یك بار بر زمین بگذارند ...
در جهان امروز انسان‌ها به طور خواسته یا ناخواسته در معرض انواع جریانات الكترومغناطیس قرار دارند و بدن روزانه مقدار زیادی از این‌گونه امواج را دریافت می‌كند. این امواج از طریق دستگاه‌های برقی و تجهیزات الكترونیكی و مخابراتی وارد بدن می‌شوند.

 انسان‌ها نمی‌توانند بدون آنها زندگی كنند، زیرا این‌گونه دستگاه‌ها و تجهیزات برای رفاه و آسایش زندگی مادی خود تولید كرده‌اند و حالا خود طعمه این فناوری شده‌اند.

اتومبیل، رایانه، كنترل از راه دور تلویزیون و در پاركینگ، تلفن همراه و... همگی بدن انسان را احاطه كرده‌اند.

حتی اگر هیچ یك از این دستگاه‌ها مورد استفاده قرار نگیرد، سیستم روشنایی و لامپ‌ها جریان الكترومغناطیس را وارد بدن می‌كنند. به بیان دیگر بدن انسان تبدیل به دستگاهی برای عبور انواع جریانات شده است.

از جمله عوارض منفی این جریانات می‌توان به سردرد، خستگی‌های مزمن، احساس عصبانیت و تحریك‌پذیری و عدم تمایل به انجام وظایف و كارهای محوله و كاهش قدرت فكری و خلاقیت و... در محیط های گوناگون اشاره كرد.

حتما شما نیز تاكنون برخی از این علائم را تجربه كرده‌اید. اما آیا می‌دانید راه‌حل همه اینها یك حركت ساده اما عمیق و پر معناست؟!

یك محقق اروپایی در مورد شیوه‌های خروج این امواج الكترومغناطیسی مضر از بدن تحقیقاتی انجام داده و به نتیجه جالبی رسیده است.

نتایج بررسی‌ها نشان داده چنانچه افراد پیشانی خود را بیش از یك بار بر زمین بگذارند مانند ساختمان‌هایی كه سیگنال‌های الكتریكی را از طریق زمین خارج می‌كنند می‌توانند به تخلیه این امواج كمك كنند و شادابی و آرامش خود را باز یابند. سر بر خاك گذاشتن موجب تخلیه این امواج به شیوه‌ای ساده و مثبت است.

جالب اینجاست كه بهتر است پیشانی بر خاك گذاشته شود و در حالی این كار انجام شود كه روبه مركز زمین باشید تا امواج بهتر تخلیه شوند.

جالب‌تر این‌كه ثابت شده كعبه درست مركز زمین است .

یعنی سجده رو به قبله نه تنها شیوه‌ای معنوی برای ارتباط با معبود است، بلكه شیوه‌ای موثر و مثبت برای تخلیه امواج مضر الكترومغناطیس و رسیدن به سلامت و آرامش است.

سجده كه در عبادات مسلمانان به آن سفارش شده از جمله عباداتی است كه هنوز بسیاری از اسرار آن كشف نشده، اما آنچه مشخص است اینكه خداوند هر چه فرمان می‌دهد به نحوی برای خودمان مفید است حتی اگر دلیلش را ندانیم نیز دیر یا زود آشكار خواهد شد.

منبع: amazing facts.com 


ادامه مطلب

طبقه بندی: اطلاعات عمومی، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 31 اردیبهشت 1389 توسط پسر ایرونی(م.س)
مدیریت سایت